Minors are listed with first initial of Last Name.
Search Reset
Bib#   Last Name   First Name   City   State   Categories club  
121 Innes Diane Aberdeen NC Silver3
122 Laforest Diane Aberdeen NC Silver3
175 Harms Cheryl Anderson SC Silver3
174 Harms Rod Anderson SC Silver3
2 Cole David Apex NC Gold4 Team CBC
116 Leinbach Daniel Apex NC Gold4 Team CBC
4 Hance Walt Arnold MD Gold4 Pickle Juice
5 Rice Chris Arnold MD Gold4 Pickle Juice
183 McDonald Shauna ASheville NC Gold3
109 Myers Carol Athens GA Gold4 Nitty Gritty Bike Band
185 Engels Glen Atlanta GA Gold4
166 Webber Heather Awendaw SC Gold4 Coastal Cyclists
113 McAndrews Linda Beaufort SC Gold4 Sea Islands Strong
111 Winemiller Jan Beaufort SC Gold4 Sea Islands Strong
215 McCormick Olivia Binghamton NY Bronze1 na
146 Cipollini Ray Bluffton SC Silver4 Lowcountry Bike/Walk Advocates
178 Farabaugh Tom Bluffton SC Silver4 Sun City Cyclers
165 Lindewall Paul Boiling Springs SC Silver3 Spartanburg Freewheelers
18 Rowe Kelly Bowie MD Gold4
13 Rowe Patricia Bowie MD Silver3
160 Foster Robert Camden SC Silver3
141 Tuttle Diane Carolina Shores NC Silver4
1 Bennett Randall Cary NC Gold4 Team CBC
154 Berry Grant Cary NC Silver3
153 Webb Sally Cary NC Silver3
130 Mcgahan Emily Castle Hayne NC Gold4 na
129 Mcgahan Michael Castle Hayne NC Gold4 na
207 Stockdell John Chapin SC Bronze1
206 Fox Charles Charleston SC Gold4
127 Torres Cora Charleston SC Gold4 Coastal Cyclists
176 Ognibene Tom Charleston SC Silver4 Coastal Cyclists
115 Allen Bill Charlotte NC Gold4 Andiamo
189 Fumi Leonard Charlotte NC Gold4 Andiamo
117 Wilson Steve Charlotte NC Gold4
217 Harker Richard Charlotte NC Bronze1 na
132 Kittel Judy Charlottesville VA Silver4
131 Kittel Michael Charlottesville VA Silver4
119 Strong Deborah Chatlottesville VA Gold4
172 Palmeri Victor Cherry Log GA Silver4 na
209 Whitehouse David Chillicothe OH Silver4
210 Whitehouse Janet Chillicothe OH Bronze2
164 Hutchison Aaron Cincinnati OH Gold4
163 Roberts Beckie Cincinnati OH Gold4
118 Hawkins Lisa Citra FL Silver4
145 Bradford Rebecca Clayton NC Silver4 Team CBC
143 Creel Philip Columbia SC Gold4
191 Donohue Joan Columbia SC Gold4 na
158 Hamer Fritz Columbia SC Silver3
173 Behrens David Columbia SC Silver4
125 Behrens David Columbia SC Silver4
171 Benefiel Jamie Columbia SC Silver4 Tri-City Cyclers
135 Goldberg Bonnie Columbia SC Silver4 Tri-City Cyclers
114 Leonhardt Mark Columbia SC Silver4
112 Leonhardt Tami Columbia SC Silver4 Tri-City Cyclers
102 Eanes Janine Danville VA Silver3 na
136 Radford Jeannie Dorchester SC Silver4
192 Daugherty Brian Edgewater MD Silver4 Annapolis Bicycle Club
188 Dimenna Richard Evans GA Silver4
177 Wilson Caleb Evington VA Gold4
169 Cornell Jaehee Fairfax Station VA Silver4
120 Carter Pat Far Rockaway NY Gold4
150 Edwards Greg Fincastle VA Silver4
205 Thompson Matthews Florence SC Gold4
108 Langston Andy Florence SC Gold4 Pee Dee Pedalers
124 Hea J Florence SC Silver4
168 Dahl Paula Forest VA Gold4
12 Wheeler Bobby Fuquay-Varina NC Gold4 Team CBC
123 Engstrom Robert Gainesville GA Gold4
103 LaBarge Karen Lee Gainesville FL Gold4 Gainesville Cycling Club
126 Chavis Delacy (Joe) Greeensboro NC Silver3
197 Cupka Garnet Greenville SC Gold4
180 Pierce Dane Greenville SC Silver3 Greenville Spinners
181 Barbour William Harrisburg PA Gold4 na
179 Sheldon Lyle Havre De Grace MD Gold4
104 Smith Kathy Hawthorne FL Gold4 Gainesville Cycling Club
3 Hackett Lara Hendersonville NC Silver4
133 Powell Lisa Irmo SC Gold4
149 Mohorn Bryan Isle Of Palms SC Silver4 na
208 Luther Cecilia Johns Creek GA Silver4
9 Murray Robert Julian NC Gold4
142 Leffew Roy Lawrenceville GA Gold4
184 Ryan James Ludlow MA Gold4
186 McKelvey John Lyndhurst OH Gold4
134 Williamson Joye Madison AL Gold4 na
155 Thompson Nicola Manchester Silver3
187 Leonesio Paul Mebane NC Silver4 FCA Cycling
161 Delmerico Mia Milford OH Silver4 na
167 Urban Joe Millersville MD Silver4
159 Hart Larry MOORE SC Silver3 Spartanburg Freewheelers
204 McKown Krissy Mt Pleasant SC Gold4
200 Galardi Christina Newberry SC Bronze1
211 Campbell Stephanie Omaha NE Silver3
216 Snyder Amber Omaha NE Silver3
138 Rudolph Barb Orange Beach AL Gold4 West Florida Wheelman
137 Rudolph Glenn Orange Beach AL Gold4 West Florida Wheelman
162 Dimenna Jennifer Peachtree Corners GA Silver4
128 Berned William Rehoboth Beach DE Gold4
214 Kruchowski Sharon Saint Louis MO Gold4
213 Kruchowski Joe Saint Louis MO Gold4
7 Oderkirk Nancy Sanford NC Gold4 TeamCBC
6 Oderkirk Robert Sanford NC Gold4 TeamCBC
202 Gilbert Sarah SIMPSONVILLE SC Silver3 Spartanburg Freewheelers
193 Girard Greg Simpsonville SC Silver3 Spartanburg Freewheelers
190 Rowe Karen Simpsonville SC Silver3 Spartanburg Freewheelers
157 Muriithi Kahwai Simpsonville SC Bronze2 Greenville Spinners
201 Gier Susan E Singers Glen VA Gold4 Shenandoah Bike Coalition
140 Wells Craig Six Mile SC Silver3
196 Britanisky Jennifer Spartanburg SC Silver3 Bearden-Josey Women's Cycling Team
182 Weaver Jennifer Spartanburg SC Silver3 Bearden-Josey Women's Cycling Team
101 Harris Keith Stone Mountain GA Gold4
139 Hopkins Max Summerville SC Gold4
106 Jacildone Steve Sumter SC Gold4 Tri-City Cyclers
105 Jacildone Jeanine Sumter SC Gold4
110 Routsong Kelli Toledo OH Silver3
170 Bruce Lee Travelers Rest SC Silver3 The Red Dragons
203 Rask Roger Travelers Rest SC Silver3
195 Roberts Richard Virginia Beach VA Gold4
194 Roberts Maxine Virginia Beach VA Gold4
212 MacLeod Scott Waxhaw NC Gold3 Velo Collective
199 Dittmar Richard Westminster SC Silver4
198 Dittmar Michelle Westminster SC Silver4
showing 121 rows
Event Website, Registration and Management Powered by RaceReach